dymna

pr_ds


Димна Суміш

...кожної весни...


Previous Entry Share Next Entry
Дякуємо усім, друзі, хто був з нами на домашній вечірці!
dymna
pr_ds


Сподіваємося, вам сподобалось так само, як і нам. Ми + Ви – це досконала суміш, що створює незабутню атмосферу кожної нашої зустрічі!

А наступна новина адресується усім, хто не був, хто не зміг, і кому дійсно не пощастило потрапити на домашню вечірку, яку влаштувала група «Димна Суміш» 25 грудня.

Так, home party, на яку фани ДС чекали цілий рік, таки відбулася! І це аж ніяк не новина для підв’ялих вух жителів одного із кварталів Печерська.

Музиканти групи обіцяли заграти напівакустичну програму, але ніхто і не сподівався, що «не зовсім акустика» виявиться такою потужною. Проте, шибки залишилися на місці – за що «Димна Суміш» дякує якісним німецьким склопакетам, наданим спонсором вечірки.

Кілька нових пісень («Сумно», «Precious Day»), кавери на Гері Мура та Nirvana, а ще імпровізація «Have Yourself A Merry Little Christmas» – такий бонус гості вечірки отримали до вже відомих композицій Димної Суміші.

А вони, між іншим, набули свіжого звучання завдяки клавішам Катерини Рокової – учасниці групи Інді.Я, довгоочікуваний дебют якої у складі ДС відбувся саме 25 грудня.

Окремо група висловлює вдячність гостинному господарю квартири, де творилися дива і перевтілення, - Сергію Озерянському, та dj Архітектору Мендисабалю – за смачні сети.

?

Log in

No account? Create an account